IMS E61 Ridgeless Precision Filter Basket 18/20g Item No. B702TFH26
Edge to edge ø 70mm, height 26mm, 715 holes
Flat bottom
Circular holes with tapered section
Aisi 304 steel, food safe certified
Matching tamper ø 58mm
for KEES VAN DER WESTEN Spirit and Speedster models and type E61 groups
IMS E61 Ridgeless Filter Basket 18/20g - B702TFH26
Shipping calculated at checkout
ES13406
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa
3 in stock
Description
Flat bottom
Matching tamper ø 58mm